Paslaugos

Vėdinimo sistemų montavimas

Vėdinimo sistemų montavimas

apvalūs ir stačiakampiai ortakiai aušinimas daugiabučiai drėkinimas džiovinimas garinimas garso izoliacija klimato kontrolė ortakių montavimas ortakių sistemų remontas pramonės objektai prekybos centrai renovuojami pastatai sandarumo testas šildymas sporto kompleksai visuomeniniai objektai

Kokybiškai montuojame visas rinkoje žinomas apvalių ir stačiakampių metalinių ortakių sistemas. Dirbame įvairios paskirties visuomeniniuose objektuose, daugiabučiuose, verslo ir prekybos centruose, sporto ir poilsio kompleksuose. Patys iš metalo pasigaminame trūkstamas ortakių detales.

Per itin trumpą laiką suformuosime ir atsiųsime jūsų objekto situaciją geriausiai atitinkančią specialistų komandą. Sparčiam didelės apimties užsakymo įvykdymui galime surinkti net iki 40 patyrusių profesionalų grupę.

Darbus atliekame su jūsų turimomis medžiagomis, pagal reikalaujamas projektines specifikacijas. Griežtai laikomės SOLAS kokybės normų ir darbų saugos reikalavimų. Visi specialistai turi ilgametę patirtį, montuojant įvairias ventiliacijos, vėdinimo, ortakines aušinimo, drėkinimo, garinimo ar šildymo įrangos linijas.

Užsisakydami vėdinimo sistemų montavimo darbus, galite išreikšti papildomus, su šia paslauga susijusius pageidavimus. Kadangi savo klientams siekiame suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę, visada pasiūlysime jums reikalingų susijusių sprendimų. Taip išvengsite papildomų organizavimo kaštų, o svarbiausi vėdinimo sistemų įrangos ar remonto darbai bus atlikti greičiau.

Visus numatytus darbus, įvykdymo terminus ir tikslią projekto įgyvendinimo kainą žinosite dar prieš pasirašydami sutartį.

Mes taupome jūsų laiką, pinigus ir garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę.


Visos paslaugos
Norite užsisakyti šią paslaugą ?

Pasistenkite kuo detaliau pristatyti savo poreikius ir situaciją darbų objekte – turimus resursus, medžiagas, brėžinius detalizacijas.

Mes nedelsdami įvertinsime jūsų užsakymo duomenis ir pateiksime preliminarią darbų kainą pagal sąmatą.

Aukštos kvalifikacijos specialistai atvyks pas jus jau po 3-7 dienų nuo užsakymo pateikimo dienos.
Tegul Jūsų darbai pradeda judėti !Paslaugų kokybė sertifikuota