Paslaugos

Techninė izoliacija ir skardinimas

Techninė izoliacija ir skardinimas

naftos ir dujų pramonė pramonės objektai atviroje jūroje laivai cisternos rezervuarai talpyklos vamzdynų izoliacija termoizoliacija garso izoliacija priešgaisrinė izoliacija skardos ruošiniai skardinimas gyvenamieji daugiabučiai

Kokybiškai atliekame visus techninės izoliacijos ir skardinimo darbus. Dirbame naujai statomuose, renovuojamuose, remontuojamuose objektuose. Atviroje jūroje, sausumoje ir aukštuminiuose pastatuose.

Per itin trumpą laiką suformuosime ir atsiųsime jūsų poreikius geriausiai atitinkančią specialistų komandą. Sparčiam didelės apimties užsakymo įvykdymui galime surinkti net iki 40 patyrusių profesionalų grupę.

Darbus atliekame su jūsų turimomis medžiagomis, pagal reikalaujamas specifikacijas. Griežtai laikomės CINI kokybės normų ir darbų saugos reikalavimų. Visi specialistai aukštos kvalifikacijos ir tikri savo srities profesionalai. Darbuotojų kvalifikaciją patvirtina NORSKOS R004 sertifikatas.

Užsisakydami techninės izoliacijos ir skardinimo darbus, galite išreikšti papildomus, su šia paslauga susijusius pageidavimus. Kadangi savo klientams siekiame suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę, visada pasiūlysime jums reikalingų papildomų sprendimų. Tai reiškia, kad gausite aukščiausios kokybės techninės izoliacijos ir kitas vamzdynų bei talpyklų skardinimo paslaugas iš vieno vykdytojo.

Visus numatytus darbus, įvykdymo terminus ir tikslią projekto įgyvendinimo kainą žinosite dar prieš pasirašydami sutartį.

Mes taupome jūsų laiką, pinigus ir garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę.


Visos paslaugos
Norite užsisakyti šią paslaugą ?

Pasistenkite kuo detaliau pristatyti savo poreikius ir situaciją darbų objekte – turimus resursus, medžiagas, brėžinius detalizacijas.

Mes nedelsdami įvertinsime jūsų užsakymo duomenis ir pateiksime preliminarią darbų kainą pagal sąmatą.

Aukštos kvalifikacijos specialistai atvyks pas jus jau po 3-7 dienų nuo užsakymo pateikimo dienos.
Tegul Jūsų darbai pradeda judėti !Paslaugų kokybė sertifikuota