Apie mus

Apie mūsų įmonę


Kas mes esame

IZOLITAS – ypatingai aukštos kvalifikacijos specialistų komandos iš Lietuvos. Norime tapti jūsų vykdomų statybos darbų partneriais. Mes kokybiškai išspręsime techninio izoliavimo, skardinimo, vėdinimo sistemų, pastolių montavimo ir pramoninio dažymo problemas. Esame jauni, patyrę, lankstūs ir mobilūs. Suteiksime papildomų susijusių paslaugų, kurių kiti kratosi.

Mūsų ISO sertifikatai:

F1-5 INTEGRUOTOS VADYBOS SISTEMOS (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007) POLITIKA (Vidaus politika)

Dirbame pagal unikalią komandinę-motyvacinę sistemą, todėl aukščiausios kokybės paslaugas gausite greitai ir už vidutinę kainą.

Padėsime jums Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose ir Belgijoje.

 


Ko siekiame ateityje

Mūsų siekiai - tapti visuotinai pripažintu ir patikimu verslo partneriu. Daug investuojame į žmones, todėl tikime savo specialistų gebėjimas prisitaikyti prie dinamiškų rinkos sąlygų. Ir toliau propaguosime lankstaus ir kūrybiško darbo modelius, nes patenkintų klientų akyse matome, kad tai su kaupu pasiteisina.

Mes nemanome, kad kažkas yra neišsprendžiamai sudėtinga. Tiesiog, mes nuolat intensyviai ieškome to, kas neįmanoma kitiems, kad galėtume artimiausioje ateityje tai pasiūlyti jums.
Kuo būsime jums naudingi


1

Fiksuota projekto darbų kaina

Atidžiai įvertiname jūsų darbų poreikius ir užsakymo informaciją. Norime jos gauti kuo daugiau – turimos medžiagos, papildomi resursai, dokumentai, brėžiniai, detalizacijos. Tikime, kad tik tokiu būdu paslaugų sutartyje atsiranda sąžininga darbų sąmata ir abiems pusėms priimtina kaina.

2

Lanksčios profesionalų komandos

Suvienijome įvarių profesijų specialistus ir investavome į papildomus jų sugebėjimus. Prie pagrindinių paslaugų visada galime pasiūlyti papildomų susijusių sprendimų. Mums rūpi suteikti kuo geresnį servisą. Todėl kiekvienam jūsų projektui suformuojame optimaliai subalansuotas specialistų komandas.

3

Kokybiškas rezultatas
laiku

Atvykstame per 3-7 dienas nuo užsakymo gavimo. Kiekvienas specialistas aiškiai supranta savo paskirtį komandoje. Unikali mūsų komandinė-motyvacinė sistema niekam nesuteikia progos nuobodžiauti darbo vietoje. Todėl aukščiausios kokybės paslaugas iš prityrusių rankų jūs gaunate tiksliai pagal grafiką.


Paslaugų kokybė sertifikuota